Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.
NAVIGATOUR
NAVIGATOUR - plavby po moři v Chorvatsku email facebook
Pronájem lodí Kapitánské kurzy Jachtařské fórum Pohodová regata Kontakt

E-shop

Vítejte na stránkách nového e-shopu společnosti Navigatour. Protože nedílnou součástí každého dobrého jachtaře je nejen kapitánský průkaz, ale také potřebná literatura, navigační pomůcky, jachtařské oblečení aj… a protože se na nás stále více a více obracíte s dotazy, kde zakoupit vše potřebné pro yachting a pro Vaše nezapomenutelné cesty na mořích, rozhodli jsme se, vytvořit pro Vás tyto stránky a vše potřebné nabídnout prostřednictvím na­šeho nového e-shopu. V případě, že zde nenajdete to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat, budeme se snažit, abychom Vám vyhověli a požadované zboží zajistili.

Pokud byste měli zájem nabízené zboží osobně vyzkoušet a shlédnout, navštivte nás v naši NOVĚ OTEVŘENÉ KANCELÁŘI na Ulrychově 20 v Brně, PO - PÁ od 10 - 17 hod.

Veškeré nabízené zboží je VYZKOUŠENO A DOPORUČENO předními jachtaři.

Dále nabízíme námořní jachting, pronájem charter – jachet i motorových lodí všech kategorií, kdekoliv na světě, plachetnice, katamarány, motorové jachty, obytné lodě, hausbóty na kanálech, last minute, on-line. Dovolená na jachtě, dovolená na moři. Připravíme Vás na kapitánské zkoušky sestávající z teoretické a praktické přípravy na moři, zajistíme vyhotovení kapitánského průkazu. Poté nezbývá nic jiného, než se propůjčit nevšednímu zážitku. Ti, kteří již vyzkoušeli, nechtějí jinak. Vy, kteří kapitánský průkaz nevlastníte, nezoufejte, nabídneme Vám pronájem lodi i s kapitánem. Veškerou uvedenou nabídku najdete na stránkách společnosti www.navigatour.cz

• nákupní košík


Odběr novinek
Přihlašte se k odběru
novinek a mějte vždy
čerstvé informace.
Facebook
Kontakty
telefon:
+420 777 289 272
email:
info@navigatour.cz


Všechny kontakty
Pronájem lodí
Všechny lodě k pronájmu
Přehled akcí kapitánské kurzy Jachařské forum E-shop Fotogalerie Partneři Kontakt
NAVIGATOUR - Autorizované školící středisko MDČR


Aleš Morávek - NAVIGATOUR
Ulrychova 20, 624 00 Brno

Tel.: +420 777 289 272
e-mail: info@navigatour.cz

Ovládáme
český znakový jazyk