NAVIGATOUR - plavby po moři v Chorvatsku
Pronájem lodí
Eshop
Pohodová regata
Kontakt
MENU
Pronájem lodí
Aktivity
Kapitánské kurzy
Eshop
Pohodová regata
Kontakt
NAVIGATOUR
Nezávazná poptávka:

Termín:
od:

do:


Přístav:
 


Počet osob:
od:

do:
Email:

Kapitánský kurz

Jak získat kapitánský průkaz?

Musíme předeslat, že toto rozhodnutí je vhodné pro ty, kteří chtějí být opravdovými kapitány námořních plachetních nebo motorových jachet pro ty, kteří ví co je to zodpovědnost nejen za sebe, ale především, také za ty, kteří Vám svěřili svůj život.
Dále uvedené je samozřejmě pouze základem, který Vám ale umožní zvládnout i velice náročné situace, které moře přináší, aby se z Vás v budoucnu mohl stát zkušený kapitán námořní jachty. Moře..., vítr..., jachta... člověku se tají dech jen při představách, která tato slova navozují. Chcete li to zkusit prakticky, pak opravdu jen opravdově… mnoho omylů Vám přírodními živly nebude odpuštěno...
Na základě dlouholetých znalostí a zkušeností na moři jsme v roce 1991 založili školící středisko Ing.arch.Gustav Morávek a syn – Navigatour v Brně.


Úkolem střediska je výuka a předávání zkušeností budoucím kapitánům námořních plachetnic a motorových jachet.
Naše školicí středisko bylo jmenováno a pověřeno Námořním úřadem Ministerstva dopravy České republiky k provádění výuky a zároveň jsme jmenováni Ministerstvem dopravy České republiky jachetními instruktory a zkušebními komisaři.


Ročně se zúčastní našich kurzů kolem 60 uchazečů. Patříme co do počtu klientů ke 3 největším školícím střediskům v České republice. Naše způsobilost je zdůrazněna i ve vyjádření Ministerstva dopravy České republiky.

Průběh kapitánského kurzu

Kurz se skládá ze dvou částí, teoretické a praktické.